مرکز پشتیبانی

سوالات متداول

آیا لازم است قبل از ثبت سفارش ثبت نام کنم؟

بله.ثبت نام در سایت فارکس دارک وب کمتر از 20 ثانیه طول میکشد و تنها ورود ایمیل،تلفن و نام وجود دارد و دلیل آن امکان ارسال بسته خریداری شده و پیگیری خرید است.

قیمت ها بر چه اساسی تعیین شده است؟

نصف قیمت سایت ارائه دهنده برای نسخه ی کامل به همراه 50% تخفیف

آیا محصولات اورجینال هستند؟

بله.تمامی محصولات به صورت اورجینال ارائه شده اند و تلاش شده تا تنها محصولاتی خریداری شوند که امکان استفاده بر روی اکانتهای مختلف را دارا باشند.با این حال برخی از محصولات به دلیل بازدهی قابل قبول، به صورت کرک شده برای استفاده ی مستمر ارائه میشوند.

ممکن است محصولی کار نکند؟

با توجه به آپدیت های نرم افزار متاتریدر، این امکان وجود دارد.تمامی محصولات پیش از قرارگرفتن در وب سایت توسط کارشناسان ما تست شده اند اما با این حال چنانچه محصولی پس از دریافت اجرا نشود، میتوانید تا 24 ساعت به ما اطلاع داده و وجه پرداختی تان را به طور کامل دریافت نمایید

چگونه میتوانم به توضیحات محصولات یا حسابهای زنده دسترسی داشته باشم؟

ما تلاش کردیم توضیحات کافی را به همراه حسابهای زنده(در صورت وجود) در سایت قرار دهیم. علاوه بر آن هر اطلاعاتی که نیاز دارید را میتوانید از سایت ارائه دهنده محصول به دست آورید و یا حتی با آنها در تماس باشید و از آنها بخواهید. لینک سایت ارائه دهنده هر محصول، در توضیحات آن محصول ذکر شده است.

آیا امکان دریافت نسخه دمو قبل از خرید وجود دارد؟

ما هیچ نسخه اضافی ای از محصولات نداریم. چنانچه نیاز به نسخه دمو دارید، لطفا به سایت ارائه دهنده مراجعه و در صورت وجود، از آن استفاده نمایید.

آیا محصولات آپدیت میشوند؟

چنانچه نسخه جدیدی از محصولی توسط سایت سازنده ارائه شود، کمی زمان میبرد تا در دارک وب ارائه شود و معمولا برای تهیه آن لازم به پرداخت مجدد کل هزینه وجود دارد.ما تلاش میکنیم همواره جدیدترین نسخه از محصولات را در بانک خود داشته باشیم و چنانچه نسخه جدید محصولات قبلی در سایت قرارگیرد، شما از آن مطلع خواهید شد و امکان دریافت و استفاده بدون پرداخت هزینه مجدد وجود دارد.

آیا محدودیتی برای دانلود وجود دارد؟

بله.پس از خرید تا 5 روز و تا 5 بار میتوانید محصول خریداری شده را دریافت نمایید.همچنین سیستم سایت به آی پی های مختلف حساس است.این حساسیت به دلیل عدم استفاده همزمان چند کاربر از یک اکانت است و در صورت تشخیص استفاده همزمان توسط سیستم، اکانت کاربر بلاک میشود.