بازگشت به خانه
انواع مختلفی از میانگین های متحرک وجود دارند:

میانگین متحرک ساده و میانگین متحرک نمایی از متداول ترین انواع میانگین متحرک هستند.

میانگین های متحرک ساده ، ساده ترین شکل میانگین های متحرک هستند ، اما در برابر اسپایک ها (تغیر لحظه ای شدید) آسیب پذیرند.

میانگین های متحرک نمایی وزن بیشتری به قیمت اخیر می دهند ، یعنی تأکید آنها بیشتر بر آنچه معامله گران اکنون انجام می دهند ، است.

بسیار مهم تر است که بدانیم

معامله گران اکنون چه کاری انجام می دهند. دانستن اینکه آنها هفته گذشته یا ماه گذشته چه کاری انجام داده اند اهمیت کمتری دارد.

میانگین های متحرک ساده صاف تر از میانگین های متحرک نمایی هستند.

میانگین های متحرک دارای دوره بلند مدت تر ، صاف تر از میانگین متحرک های با دوره کوتاه مدت تر هستند.

با استفاده از میانگین متحرک نمایی می توانید یک روند را سریعتر شناسایی کنید، اما از طرفی در خطر برخورد با بسیاری از موارد اشتباه نیز هستید.

میانگین متحرک های ساده در پاسخگویی به حرکات قیمتی (پرایس اکشن) کندتر عمل می کنند ، اما شما را از اسپایک ها و سیگنال های اشتباه نجات می دهند.

با این حال، به دلیل واکنش کندی که دارند، می توانند شما را از انجام معامله عقب انداخته و باعث شوند فرصت های خوبی را از دست بدهید.

برای تعیین روند ، زمان ورود به معامله و زمان مرگ روند می توانید از میانگین های متحرک استفاده کنید.

از میانگین متحرک می توان به عنوان سطوح حمایت و مقاومت پویا استفاده کرد.

یکی از بهترین راه ها برای استفاده از میانگین های متحرک

ترسیم انواع مختلف آنهاست به طوری که هم بتوانید حرکت بلند مدت و هم حرکت کوتاه مدت را مشاهده کنید.

به یاد داشته باشید ، استفاده از میانگین های متحرک ، راحت است. قسمت سخت ماجرا این است که بفهمیم از کدام یک باید استفاده کنیم!

به همین دلیل است که باید آنها را تست کنید و بفهمید که کدام یک از آنها متناسب با سبک معاملاتی شماست. شاید شما یک سیستم دنباله روی روند را ترجیح دهید. یا شاید بخواهید از آنها به عنوان حمایت و مقاومت پویا استفاده کنید.

هر کدام را که انتخاب می کنید ، حتماً با کسب اطلاعات کامل اقدام کنید. همچنین هر یک را تست کنید تا ببینید جایگاه هر یک در داخل برنامه کلی معاملاتی شما چگونه است.

توجه: پیشنهاد می شودبروکرهای کلاهبردار فارکس را نیز مطالعه بفرمایید، اینجا کلیک کنید.

moneytools

http://fxdw.ir

نظر را بنویسید